Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

15 Piosenek o Miłości na Romantyczny Wieczór

Muzyka jest kwestią gustu. Każdemu podoba się coś innego. Jeżeli jednak szukacie piosenek, które sprawdzą się podczas romantycznego wieczoru w domu, to przed Wami moje ulubione piosenki o miłości. Taka oprawa randki z pewnością pomoże w stworzeniu wyjątkowego nastroju!


Brian Adams & Barbra Streisand – „I Finally Found Someone”

Wyjątkowa ballada, która opowiada o tym jak bardzo stajemy się szczęśliwi, gdy odnajdujemy osobę, z którą możemy dzielić się codziennością.


Diana Ross & Lionel Richie – „Endless Love”

Co tu powiedzieć? Po prostu piękna.


Keri Hilson – „Knock You Down”

A gdy miłość pojawia się nagle i zwala Cię z nóg nie da się tego do niczego porównać.


Leona Lewis – „Bleeding Love”

I aby nie było tylko „smętnie” – o miłości opowiada się również bardziej w stylu pop!


Mandy Moore & Zachary Levi – ” I See The Light”

Jedna z moich ukochanych piosenek o miłości ostatnimi czasy. Bo czasami nie zauważamy, że to co najcenniejsze mieliśmy przy sobie cały czas.


Phil Collins – „You’ll Be In My Heart”

Phil Collins wie jak wzruszać, a przez tą piosenkę mi samej łzy zawsze cisną się do oczu.


Rihanna – „Hate That I Love You”

Czy ktoś z Wa też zna to uczucie, gdy kocha się tak mocno, że aż zaczyna się nienawidzić tego stanu?


Ed Sheeran – „Perfect”

O tej piosence w wykonaniu swojego ukochanego marzy chyba każda dziewczyna, narzeczona czy żona. Bo każda chce być perfekcyjna – i jest przynajmniej dla tej jednej osoby.


Hugh Grant & Drew Barrymore – „The Way Back Into Love”

Kiedy traciliście już nadzieję na odnalezienie miłości, a ona przychodzi sama. Niespodziewanie. I uderza w nas całą swoją mocą…


Jason Mraz – „Lucky”

Spośród wszystkich piosenek o miłości, ta jest naprawdę dla mnie szczególna. Ukochana osoba i najlepszy przyjaciel, któremu można wszystko, absolutnie wszystko powiedzieć to prawdziwy skarb.


Colbie Caillat – „I Do”

A w ten sposób przynajmniej raz w życiu powinna poczuć się każda kobieta!


James Blunt – „You’re Beautiful”

Czasami miłość nie kończy się tak jakbyśmy pragnęli. Ale każda chwila z tą osobą potrafi przynieść szczęście i warto ją zapamiętać.


Ben E King – „Stand By Me”

Jeżeli śledziliście na bieżąco ślub Harry’ego i Meghan to na pewno zwróciliście uwagę na moment, w którym chór gospel wykonywał tę piosenkę. Od tamtej pory nie mogę przestać jej słuchać.


Christina Perri – „A Thousand Years”

Znam wielu przeciwników tej piosenki. Ale czy to naprawdę ważne, że jest z filmu „Zmierzch”? Jest po prostu przepiękna i bardzo romantyczna.


Lady Gaga – „Always Remember Us This Way”

Nie mogło zabraknąć też piosenki z filmu „Narodziny gwiazdy”. Przy wielkim szale na oscarowe „Shallow” polecam przesłuchać też inne utwory z filmu. Ten szczególnie pokochałam i odtwarzam go w kółko i w kółko…


A jakie są Wasze ulubione piosenki o miłości? Czy macie jakiś wyjątkowy utwór, który wiecie, że będzie w jakiś sposób wykorzystany na Waszym weselu?
Zapraszam też do sprawdzenia moich pomysłów na wyjątkową randkę!2 thoughts on “15 Piosenek o Miłości na Romantyczny Wieczór”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.