Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Od Czegoś Trzeba Zacząć – 6 Zaręczynowych Pierścionków za Mniej Niż 600 złotych

Jak to się zaczęło? Prawie wszystkie przygotowania do ślubu mają początek dokładnie w tym miejscu – zaręczyny. Moment, o którym duża część kobiet marzy od najmłodszych lat i na milion sposobów wyobraża sobie właśnie ten jeden dzień. 

Bukiet czerwonych róż, ona pięknie ubrana, Ty w garniturze, słońce zachodzi – i właśnie wtedy Ty wyciągasz to, na co ona tyle czekała – wymarzony, mały, ale jakże istotny element tej całej układanki – pierścionek z jej snów!

Ale moment – jaki on właściwie ma być? Przecież wybór jest tak ogromny! Ona sama nie jest w stanie określić, co tak naprawdę by chciała. A w dodatku każdy z nich potrafi kosztować naprawdę fortunę – więc na co się zdecydować?

Naprawdę nie jest istotne, ile zapłacisz za pierścionek zaręczynowy – NIE MUSI on kosztować fortuny. Cyrkonia zamiast diamentu? Przecież mało kto będzie potrafił to tak naprawdę rozróżnić. Liczy się tylko Wasze uczucie i intencja, która wiąże się z tą drobną biżuterią – w końcu znaczy to, że kochasz Ją bezgranicznie i to właśnie z Nią chcesz związać całą swoją przyszłość i założyć rodzinę, prawda?

Poniżej przedstawiam Wam, drodzy Panowie, 5 propozycji, które zachwycą Waszą wybrankę, a przy okazji nie będziecie musieli odkładać na niego latami… 

1. Apart – Cyrkonia, Srebro rodowane 925 – 89,00 zł

Bardzo niska cena, jeżeli masz zdecydowanie ograniczony budżet. Za mniej niż 100 złotych najszybciej dostępne będą srebrne pierścionki z kamieniem w postaci najpopularniejszego zamiennika diamentów, czyli cyrkonii. Dodatkowo możliwe jest wykonanie spersonalizowanego graweru.

źródło: apart.pl

2. Lilou – Eternity – Pierścionek pozłacany – 129,00 zł

Kto powiedział, że pierścionek zaręczynowy musi mieć kamienie? Może warto postawić na coś bardziej oryginalnego – znak nieskończoności oznacza miłość, wierność, lojalność. Dwa połączone koła symbolizują ideę bycia razem na zawsze – czy to nie piękny wyraz Waszych uczuć?

źródło: lilou.pl

3. Apart – Lśnienie – Cyrkonia, Srebro rodowane 925 – 149,00 zł

Pierścionek w klasycznym, eleganckim stylu z wieloma białymi cyrkoniami. Na pewno taka błyskotka nie pozostanie niezauważona!

źródło: apart.pl

4. Ania Kruk – Glow – Cyrkonia, Złoto 375 – 359,00 zł

Trochę droższa propozycja dla zdecydowanych miłośników złota. I w tym przypadku znajdziemy subtelną, delikatną cyrkonię. Kobieca, klasyczna forma przypadnie do gustu niejednej kobiecie.

źródło: aniakruk.pl

5. Apart – Illusion – Brylant, Białe złoto 375 – 449,00 zł

Dopiero powyżej 400 złotych udało mi się znaleźć pierścionek z innym kamieniem niż cyrkonia. Brylant – symbol wiecznej, prawdziwej i nigdy nieustającej miłości, połączenie z białym złotem tworzy perfekcyjną kombinację. Może to tylko jeden brylant, ale zawsze robi to wrażenie!

źródło: apart.pl

6. W.Kruk – Illusion – Brylant, Różowe złoto 585 – 599,00 zł

Jego nazwa mówi sama za siebie: „Jedyny” to wyjątkowa propozycja, dla osób, które wśród wielu bezpiecznych, klasycznych opcji szukają nuty szaleństwa. Różowe złoto, ciągle uważane za nowe i ekstrawaganckie, jest coraz częstszym wyborem wśród Młodych Par. Ta wyjątkowa barwa podbije nie jedno kobiece serce (chociaż o to jedno jedyne Ci właśnie chodzi, prawda?).

źródło: wkruk.pl

Mam nadzieję, że udowodniłam Ci, że na piękny pierścionek zaręczynowy nie potrzeba fortuny. Dajcie proszę znać, który z wyżej wymienionych podobał się Wam najbardziej i jaki jest Wasz wymarzony pierścionek zaręczynowy?Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.