Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Męska rzecz – Muchy

Odwieczny dylemat mężczyzn – krawat czy mucha? A jeśli mucha to jaka? Przeglądając ostatnio ofertę różnych marek natrafiłam na sklep internetowy Marthu. Pierwsze co potrafi zaskoczyć to ogromny wybór: od krawatów, przez koszule, kończąc właśnie na muchach. Wśród wielu zaskakujących wzorów możemy znaleźć również prawdziwe klasyki w różnych kolorach. Wybrałam 5, które powinny przypaść do gustu większości Panów.

1. Czarna mucha z tłoczonym wzorem

Czarna żakardowa mucha sprawdzi się idealnie dla tych Panów, którzy mają ochotę na coś innego, ale boją się opinii innych. Z daleka mucha wygląda na zwykły czarny dodatek, dopiero z bliska można zauważyć ciekawy wzór.


źródło: marthu.com

2. Karnawałowe złoto

Dla miłośników ekstrawagancji muszka przykuwająca wzrok. Ta błyszcząca złota tkanina idealnie sprawdzi się przy wielu okazjach – sylwester, zabawa karnawałowa, a nawet ślub w stylu glamour! Ogranicza Was tylko wyobraźnia.


źródło: marthu.com

3. Bordo i kropki

Jeden z najmodniejszych odcieni czerwieni w tym sezonie. Bardzo klasycznie i w trendach – to wszystko łączy w sobie mucha Red Classic. Pasuje do praktycznie wszystkich kolorów garniturów oraz koszul. Warto ją wybrać dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z muchą.


źródło: marthu.com

4. New Baby

Być może ta mucha nie będzie pasować wszystkim i nie jest na każdą okazję, ale ma tak rewelacyjny, zabawny wzór, że nie mogłam się oprzeć, by jej nie umieścić w tym zestawieniu. Satynowa niebieska mucha we wzór z bocianami niosącymi w dziobach zawiniątko. Piękne przesłanie – np. jeśli łączycie uroczystość ślubu z chrzcinami. Humorystyczny akcent wprawi każdego w dobry nastrój.


źródło: marthu.com

5. Szlachetna elegancja

Jedyna mucha wiązana w tym zestawieniu. Tego typu akcesoria są najbardziej eleganckie ze wszystkich i są najlepszym pomysłem, jeżeli osoba, która będzie ją nosić potrafi je zawiązać lub ma kogoś do pomocy. Dodatkowo butelkowa zieleń – jeden z najmodniejszych kolorów ostatnich lat – dodaje klasy i wytworności.


źródło: marthu.com

A Wy jesteście zwolennikami muszek czy krawatów?



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.