Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Mikołajkowe Prezenty dla Mężczyzn

Czy jest trudniejsze pytanie do zadania sobie w okresie świątecznym niż „co kupić mężczyźnie na święta?”. Często wydaje się, że oni mają już wszystko, co chcą lub czego potrzebują. Co więc mu podarować? Przed Wami mikołajkowe prezenty dla mężczyzn, które powinny przypaść do gustu Waszym ukochanym!

Mikołajkowe prezenty dla mężczyzn zaczynamy od tych najbardziej standardowych i powszechnych, czyli od skarpetek. Budzą skrajne emocje – dla jednych nie ma świąt bez dostania chociaż jednej pary skarpetek, a reakcja drugich „och, znowu skarpetki…” mówi sama za siebie. Jeżeli dobrze znacie drugą osobę, powinniście wiedzieć, czy ten prezent będzie dobrym pomysłem.
Ich różne wzory są idealne, aby móc w oryginalny sposób uzewnętrznić swoją indywidualność. Nawet w bardzo korporacyjnym stroju można przemycić odrobinę szaleństwa.

mikołajkowe prezenty dla mężczyzn, skarpetki
źródło: dots.shop

Szelki – bardzo mocno wracają do łask. Potrafią bardzo mocno zmienić stylizację i też nadają charakteru.

szelki
źródło: akcesoriameskie.pl

Szal – Poza tym, że jest praktyczny, co dla wielu osób, które obdarowują jest bardzo ważne, jest to również prezent bardzo fajny pod względem emocjonalnym. W dodatku, gdy temperatura spada, otulenie się takim szalem sprawia, że myślimy ciepło o osobie, od której taki prezent otrzymaliśmy.

mikołajkowe prezenty dla mężczyzn, szal
źródło: willsoor.pl

Krawaty – to wiadomo, dość oczywisty wybór.

mikołajkowe prezenty dla mężczyzn, krawat bordowy w kropki
źródło: akcesoriameskie.pl

Zegarki – to kosztowne prezenty, ale bardzo klasyczne.

zegarek
źródło: zegarownia.pl

Oprawki do okularów – przeciwsłoneczne lub z możliwością założenia korekcji. Znając dobrze osobę, którą obdarowujemy, dobierając kolorystkę, kształt, możemy wykazać się tym, że ta osoba jest nam bliska, że zwracamy na nią uwagę. Pokazujemy że ta relacja jest prawdziwą relacją międzyludzką.

oprawki do okularów
źródło: eyerim.pl

Koszula na wymiar – można zaprojektować ją samemu, albo w podarować w postaci voucheru. Wtedy dajemy komuś możliwość, by stworzył ją sam.

mikołajkowe prezenty dla mężczyzn
źródło: tailorstore.pl

A co jest przeżytkiem?
Piżama – raczej jest to pomysł pod tytułem „nie wiem co kupić, więc kupię piżamę”. O ile sprawdza się to dla kobiet, tak niekoniecznie będzie to idealny prezent dla mężczyzn. To trochę takie pokazanie, że nie znamy osoby, którą obdarowujemy, więc wybieramy bezpieczny podarunek.

Dajcie znać, czy wykorzystacie któryś z moich pomysłów. Przez całe Święta pojawiać się będzie specjalna seria prezentowa, więc bądźcie na bieżąco. Jeżeli ciągle szukacie – sprawdźcie wpis o prezentach dla miłośników mody!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.