Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Pomysły na zaręczyny I

W dzisiejszym świecie bardzo ciężko mężczyźnie zaskoczyć swoją wybrankę. Tym trudniej z zaręczynami – zazwyczaj kobieta spodziewa się i domyśla kiedy ten moment może nastąpić. W tym tekście spróbuję poddać Ci kilka pomysłów na to, żeby Wasze zaręczyny były niezapomniane!

Zimowy czar

Co prawda zima dobiega końca, ale gdzieniegdzie można znaleźć jeszcze śnieg – zwłaszcza jeśli jesteście lub wybieracie się w góry. Co zrobić by było nieco bardziej romantycznie? Widzę to tak: zima, pełno śniegu, przyjemny chłód, dookoła Was tylko ośnieżone drzewa. Podczas wspólnego spaceru przechodzicie do miejsc, gdzie na drzewach porozwieszane są papierowe czerwone serduszka i czerwone balony coraz gęściej wieszane na drzewach. W miejscu, które wybrałeś czeka już ogromny bukiet ciemnoczerwonych róż. W tym momencie nie pozostaje Ci nic innego, jak paść przed nią w śniegu na kolana i prosić, by została Twoją żoną – na pewno nie odmówi! Jeżeli tylko macie taką możliwość warto zaangażować trzecią osobę do pomocy. Być może uda się to z pracownikami hotelu, w którym się zatrzymacie?


źródło: geoffwilkings.com
źródło: analisa-joy.com

Leśna atmosfera

Wiosna i jesień są stworzone do wyjazdów na łono natury. Przepiękna okolica potrafi zrobić całą robotę. Wyjazd pod namiot, na Mazury albo po prostu na wieś i oderwanie się od codziennych obowiązków są nam potrzebne. Czemu nie wykorzystać tych chwil na tak piękną okazję jak zaręczyny? Czy na wyjedźcie z przyjaciółmi, czy gdy jesteście tylko sami – każda opcja jest wyjątkowa i ma swój urok! Jeżeli przyjaciele są Wam wyjątkowo bliscy, zrób to przy nich! Gdy będziecie kończyć śpiewać kolejną z piosenek, przy ognisku, znajomi grający na gitarze – chwyć ją za rękę, uklęknij i zadaj to jedno jedyne pytanie! Ten moment pozostanie nie tylko w Waszych wspomnieniach!


źródło: ethanpainter.com
źródło: justinpalmerweddings.com

Kraina marzeń – Disneyland

Propozycja dla prawdziwych księżniczek! Jeżeli kobieta, z którą chcecie spędzić resztę życia uwielbia bajki i baśnie, a jej wymarzone zaręczyny mają być dokładnie jak z filmu, co będzie bardziej bajeczne niż miejsce, gdzie wszystkie marzenia się spełniają? Najbardziej romantyczny moment? Gdy jest już ciemno i rozpoczyna się pokaz fajerwerków nad pałacem. Jest jeszcze jeden problem… Tłum ludzi nie będzie ułatwiał zadania, więc może warto nie stać przy samym zamku, tylko znaleźć dobry punkt widokowy w dalszym miejscu? Oświadczyny w środku dnia, w miejscu, gdzie znajdują się postacie z jej ulubionych powieści również ma swój niepowtarzalny urok! (Może nawet jej ukochana postać złoży Wam gratulacje?)
PS. Disneyland ma specjalne pakiety zaręczynowe, dzięki którym Wasze zaręczyny będą dopracowane w każdym calu – sprawdźcie!


źródło: judytran.com
źródło: dparkphotoblog.com

Niedługo kolejne pomysły na zaręczyny – stay tuned!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.