Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Pomysły na Zaręczyny III

Na ten magiczny dzień czeka wiele kobiet. Każda z nich chce, aby ten moment był wyjątkowy. Ale jak to zrobić, by nie powielać utartych schematów? Przed Wami kolejne 3 pomysły na zaręczyny! Być może któryś będzie właśnie tym, który postanowicie wykorzystać? Pamiętajcie, by dopasować sposób do Was i Waszej ukochanej. W końcu każda para jest zupełnie inna od pozostałych.

Magiczne Święta

No dobra, może nie jest to wyjątkowo oryginalny sposób na oświadczyny, ale z pewnością i takiego pomysłu nie mogło tu zabraknąć. Jeżeli spędzacie Święta razem, a Ona jest wyjątkowo zżyta ze swoją rodziną to sytuacja nasuwa się sama! Przy składaniu sobie wzajemnie życzeń, powiedz jej, jak bardzo jest dla Ciebie ważna, uklęknij i wyciągnij pierścionek. Tych Świąt z pewnością nie zapomni! Dodatkowo, podczas składania życzeń Jej rodzicom możesz zdradzić, co masz zamiar za chwilę zrobić i poprosić ich o zgodę (jeżeli jesteś tradycjonalistą).
A jeżeli spędzacie ciągle Wigilię osobno – również możesz ją zaskoczyć! W końcu wiesz gdzie i o której będzie. Wystarczy stanąć przed Jej drzwiami z ogromnym bukietem Jej ulubionych kwiatów. Moc wzruszeń zapewniona.
A dla mniej odważnych – schowanie pierścionka, jako prezent też jest świetnym pomysłem!


pomysły na zaręczyny, święta
źródło: unveiled-weddings.com
źródło: ruffledblog.com

Nie-zwykły poranek

Pora na pomysły na zaręczyny, dla mniej odważnych lub po prostu tych, którzy chcą, by ten moment pozostał bardzo intymny. A dodatkowo piękny w swojej prostocie. Bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by ten dzień był naprawdę tylko Wasz. Więc zrób tak: obudź się wcześniej: przygotuj śniadanie i kawę do łóżka (serio, kobiety skrycie tego pragną – takiego prawdziwego romantyka). Następnie obudź ją spokojnie i po prostu zapytaj. A żeby udowodnić Wam, że takie zaręczyny również mogą być wyjątkowe – obejrzyjcie filmik poniżej.


źródło: meetville.com

Lip-Dub lub Flash Mob

Jak wiele jesteś w stanie dla Niej zrobić? Publiczne oświadczyny Cię nie przerażają? A zaangażowanie większej liczby osób? I sporo przygotowań? Jeżeli wiesz, że dasz radę to koniecznie spróbuj tej formy oświadczyn. Nie tylko zapadnie w pamięci Wam, ale też wszystkim, którzy się do tego przyłączą. Wybierz piosenkę, ćwiczcie prosty układ, upewnij się, że masz sprzęt, który nie zawiedzie lub zapasowy i działaj! Aby pamiątka pozostała z Wami do końca życia zatrudnij filmowca lub zaangażuj kogoś znajomego, kto wszystko nakręci. Całą Waszą ciężką pracę i jej minę, gdy na końcu szalonej ścieżki padniesz przed Nią na kolana!


pomysły na zaręczyny, lip-dub
źródło: howtheyasked.com

I co Wy na to? Które zaręczyny to są te, o których marzycie lub, które planujecie? Jeżeli nie znaleźliście ciągle idealnego pomysłu na zaręczyny to zachęcam do sprawdzenia poprzednich wpisów z tej serii: Pomysły 1 i 2
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.