Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Prezenty dla Fanów Sportu

Zbliża się Nowy Rok, a wraz z nim noworoczne postanowienia. W związku z tym, jeżeli wśród Waszych bliskich jest ktoś, kto interesuje się sportem lub od Nowego Roku zamierza się nim zająć, a Wy nie wiecie co kupić mu pod choinkę – to dobrze trafiliście! Przedstawiamy prezenty dla fanów sportu!

Nie ma czegoś takiego, jak zła pogoda dla biegacza. I wie to każdy, kto biega. Na pewno wśród Twoich znajomych jest ktoś, kto biega lub chce biegać. Myślę, że idealnym prezentem dla takiej osoby będzie pulsometr. Ten niewielki przyrząd pomoże bliskiej Ci osobie w kontrolowaniu pracy serca. Dzięki pulsometrowi bieganie będzie nie tylko bardziej efektywne, ale też bezpieczne dla zdrowia!

prezenty dla fanów sportu, pulsometr FitGo
źródło: sport-shop.pl

A teraz propozycja dla zaawansowanych biegaczy. Wystarczy, że do biegania dołożymy obciążniki na nogi i na ręce. Dzięki temu zwiększymy wydolność siłową, tlenową i kondycję.

prezenty dla fanów sportu, obciążniki Energetic Body
źródło: sport-shop.pl

Nowy rok – nowi my! Na pewno wśród Twoich bliskich znajdzie się ktoś, kto stanie w kolejce po karnet na siłownię. Myślę, że dla takiej osoby idealnym prezentem będą rękawiczki sportowe. Nieważne, czy są to silne męskie ręce, czy kobiece delikatne dłonie – żadne nie lubią odcisków! Kolejnym atutem rękawiczek jest stabilizacja sztangi wewnątrz dłoni. W momencie, w którym będziesz trzymać sztangę, nie będzie Ci się ona ślizgać w dłoniach. Nieważne czy jesteś osobą początkującą czy stałym bywalcem siłowni – stabilizacja nadgarstków jest jak najbardziej potrzebna.

sportowe rękawiczki Sportvida
źródło: sport-shop.pl

Jest mnóstwo osób, które najbezpieczniej czują się ćwicząc w domowym zaciszu. I dla nich też mamy kilka pomysłów na świąteczny prezent. Jednym z nich jest mata do ćwiczeń. My wybieramy matę kauczukową, bo przy intensywnych ćwiczeniach nie jeździ się razem z nią po całym domu.

mata do ćwiczeń
źródło: joyinme.co

Kolejnym pomysłem są taśmy do ćwiczeń. Taśmy świetnie sprawdzą się jako dodatkowe obciążenie – jak hantle,ale mają nad nimi jedną przewagę – nie zajmują w ogóle miejsca.

prezenty dla fanów sportu
źródło: sport-shop.pl

Niezależnie od tego, jaki sport uprawia lub będzie uprawiać Wasz bliski jedno jest pewne – oprócz ćwiczeń ważne jest również zdrowe odżywianie. Pomoże w tym lunchbox, w który można zabrać przygotowany przez siebie posiłek. Dzięki temu nie będziemy jeść przypadkowych rzeczy na mieście.

lunchbox JOSEPH JOSEPH POJEMNIK NA SAŁATKĘ 2 W 1 GO EAT TURKUSOWY
źródło: twojlunchbox.pl

Kolejnym ważnym aspektem jest nawadnianie. Tu idealnie sprawdzi się butelka wielorazowa, która nie tylko zadba o nawodnienie naszego organizmu, ale również o środowisko.

źródło: waterbobble.pl

Podsumowując, mamy nadzieję, że pomysły na prezenty dla fanów sportu się Wam spodobały. Napiszcie w komentarzach, co Wy kupiliście lub chcielibyście dostać pod choinkę! Jeżeli jednak szukacie pomysłów na prezent dla miłośnika mody, zapraszamy do poprzedniego wpisu!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.