Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Prezenty dla Gości – Makaroniki

Od kilku lat możemy zauważyć rosnącą popularność przeróżnych prezentów dla gości, którymi Państwo Młodzi dziękują swoim gościom za obecność. Ale czy zwykłe ciasto na koniec przyjęcia nie wystarczy? Jeżeli nie macie ochoty lub czasu przygotowywać czegoś dodatkowego – wystarczy jak najbardziej! Jednak, jeśli macie tylko taką możliwość – może warto przygotować coś dodatkowego?

źródło: vivadecora.com.br

A co powiecie na przepyszne, słodkie i urocze francuskie makaroniki? Będą idealnym drobnym podarunkiem dla Waszych bliskich! Można zamówić je w dość oczywistych smakach, takich jak czekolada, truskawka lub pistacja, ale też w dość zaskakujących opcjach: Jack Daniels, płatki róż z białą czekoladą czy szampan!


podarunek makaroniki
źródło: modwedding.com
makaroniki prezent
źródło: ohsprinkles.com

Takie makaroniki możecie zamówić w wielu miejscach w Polsce, między innymi w Les Beaux Macarons, Karmello oraz manufakturze Sucré. Dodatkowo, jeżeli nie jesteście fanami typowych tortów, ten w postaci makaroników z pewnością zrobi wrażenie! Co o tym myślicie? Czy Wam też cieknie ślinka na samą myśl? Sprawdźcie też inne nasze wpisy!


makaroniki tort
źródło: chicvintagebrides.com
makaroniki
źródło: sanshinephotography.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.