Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Proste pomysły na randkę

Znowu wyjście do kina? No cóż… i takie randki mają swój urok. Może jednak czasami warto spróbować czegoś innego? To wcale nie musi być trudne i skomplikowane, wystarczy dobry pomysł i chęci. W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam 4 pomysły na bardzo prostą w przygotowaniu, ale jakże przyjemną randkę.

Piknik w domu

Powiedzmy sobie tak – z prawdziwym piknikiem na świeżym powietrzu trzeba się trochę namęczyć: musimy pamiętać, by zabrać wszystko, znaleźć odpowiednie miejsce, z którego nikt Was nie przegoni, potem trzeba wyprać koc, szybko nasze plany może pokrzyżować pogoda lub robactwo.. można tak jeszcze wymieniać i wymieniać. Jaki z tego wniosek? Zróbcie piknik w domu – wszystko macie pod ręką, pogoda Wam nie straszna, możecie bez obawy pić wino z ukochanym/ukochaną. Taki piknik możecie urządzić tematycznie: wieczór francuski, azjatycki, włoski… albo postawcie na klasykę, czyli fondue czekoladowe i do tego mnóstwo owoców i pysznych słodkich pianek. Puśćcie do tego romantyczną muzykę lub wspólnie wybierzcie film na jaki macie ochotę. To wszystko + romantyczne świecie stworzy niepowtarzalny nastrój – całość przy minimum wysiłku.


źródło: apairandasparediy.com

Wspólnie przygotowana kolacja

Jeżeli łączy Was jedzenie – zamiast kolejnej kolacji w restauracji spróbujcie wspólnego gotowania. Wspólne przygotowanie posiłku sprawi, że będziecie „tworzyć jedną drużynę” i pomagać sobie wzajemnie. Poznacie się od zupełnie innej strony. Rozmowa i dobry humor gwarantowane! Nie bójcie się też pobrudzić, czy coś zepsuć – to naprawdę nic strasznego! Żaden posiłek nie będzie tak smaczny jak ten przygotowany we dwójkę.


źródło: chefsouschef.com

Wyjście do Wesołego Miasteczka

Nie tęsknicie za dawnymi czasami? Poczujcie się jak dzieci i wybierzcie do Wesołego Miasteczka lub jakiegoś Paru Rozrywki. Szybka kolejka, dom strachów, a może gra na automatach? Wieczorem nabierze to dodatkowego uroku, bo wszystkie atrakcje będą pięknie podświetlone. Nie zapomnijcie o wacie cukrowej! Może poczujecie się jak bohaterowie filmu „Pamiętnik”?


źródło: starving.com.br

Wieczór w domu – Zeszyt Marzeń

Jak kreatywnie podejść do spędzenia czasu w domu? Film i wino? Przecież to już było… A co Wy na to, by wyłączyć wszystkie media, wziąć kartkę i długopis i wspólnie spisać listę marzeń do spełnienia? Skok na bungee, kurs tańca, wyjazd na miesiąc na Bali… Piszcie tak długo, aż nie skończy Wam się kartka. Nawet najbardziej absurdalne marzenia mają w sobie wielką moc, a dzielenie marzeń z najbliższą osobą jeszcze bardziej umocni Wasz związek. Takie pomysły możecie zapisać na pojedynczych karteczkach i wrzucić je do słoika, a później losować lub założyć specjalny zeszyt marzeń, w którym będziecie odhaczać te, które udało się Wam spełnić.


To tylko kilka pomysłów z wielu, które możecie wykorzystać! Dajcie znać, jak wyglądała randka na której byliście i zapamiętaliście ją najbardziej!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.