Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Proste prezenty DIY – I

Nie macie dużego budżetu na prezent dla ukochanej osoby? A może po prostu bardziej cenicie te robione własnoręcznie? Zdecydowanie podarunki stworzone od serca najbardziej zapadają w pamięć. W tej serii wpisów będę starała się poddawać Wam kilka pomysłów na niedrogie upominki, które możecie podarować ukochanej lub ukochanemu.

Kartka od serca

Jeden z najprostszych pomysłów na prezent, do którego w minimalnej wersji wystarczy Wam kartka i długopis. Zastanówcie się dobrze i wypiszcie 10, 15, 20 lub więcej rzeczy, które kochacie w drugiej osobie. Ale poświęćcie temu więcej czasu i serca – niech to nie będą banały, które łatwo przypisać wielu osobom – niech nawiązują do sytuacji, które razem przeżyliście, nawet tych na pozór nieprzyjemnych – na przykład: „uwielbiam Cię za te nasze wspólne kłótnie dotyczące wyższości zupy pomidorowej nad pieczarkową, których nigdy nie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć i oby każda z nich kończyła się łzami ze śmiechu jak do tej pory!”. Dzięki takim prostym kilku zdaniom możecie szczerze wzruszyć Ukochanego/Ukochaną!


źródło: thedatingdivas.com

Kupony na wiele okazji

Jeżeli jeszcze nie znacie tej opcji prezentu to serdecznie Wam ją polecam! W minimalistycznej wersji wystarczą powycinane z kartki prostokąty i wypisane na nich specjalne obietnice, z których może w dowolnym momencie skorzystać Wasza druga połówka! Jakiego typu obietnice? „Dzisiaj na obiad pizza” (zapewne wykorzystany, gdy pewniesz będziesz na diecie), „Ja wybieram film” (kiedy masz ochotę na kolejną komedię romantyczną/horror, których on/ona nie znosi), „Ja wybieram miejsce, gdzie spędzimy wakacje” i wiele wiele więcej. Wszystko zależy od Twojej kreatywności! Jeżeli poświecisz temu więcej czasu i przygotujesz specjalną oprawę graficzną to obdarowana osoba z pewnością będzie zachwycona!


źródło: thedatingdivas.com

Album ze zdjęciami

W dzisiejszych czasach wszystko przechowujemy „w chmurze” – nie zajmuje miejsca, nie ginie.. aż pewnego dnia nastąpi jakaś awaria. Być może przydarzyło się to komuś z Waszego otoczenia? A wspólne wspomnienia pozostały już tylko w Waszej pamięci. Album ze zdjęciami jest czymś wspaniałym – wracanie do wyjątkowych chwil poprzez oglądanie zdjęć w albumie potrafi spajać całą rodzinę i prowadzić do niezwykle interesujących rozmów i historii. Za wiele wiele lat będzie to również coś niepowtarzalnego dla Waszych dzieci, a potem wnuków. Zamiast albumu świetnie sprawdzi się również fotoksiążka – wiele drukarni ma ją w swojej ofercie. Wybierzcie, które zdjęcia chcecie mieć namacalnie przy Was, opiszcie je tak, jak chcecie by zostały zapamiętane i obserwujcie minę Waszej ukochanej, gdy zacznie odkrywać na nowo Wasze fotografie!


źródło: justcraftdiy.com

Wystarczy dobry pomysł, by w łatwy sposób uszczęśliwić drugą osobę!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.