Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Śluby Gwiazd – Anna Starmach i Piotr Kusek

Ślub Ani Starmach odbył się w sobotę, 2 września 2017 roku w Krakowie, czyli w rodzinnym mieście Panny Młodej. Pan Młody, biznesmen związany z branżą informatyczną – Piotr Kusek oświadczył się Ani w walentynki 2017 roku, więc przygotowania do ślubu zajęły im niecałe 7 miesięcy.

View this post on Instagram

#mążiżona <3 fot. @antonifotograf

A post shared by Ania Starmach (@anna_starmach) on

Uroczystość, do samego końca miała pozostać tajemnicą, jednak się to nie udało. Część portali plotkarskich została poinformowana tuż przed ceremonią, więc kilkoro fotoreporterów czekało na świeżo poślubionych małżonków przed zabytkowym, barokowym kościołem.

View this post on Instagram

#onaion ❤️ Fot. @antonifotograf

A post shared by Ania Starmach (@anna_starmach) on

Przyjęcie weselne odbyło się w podkrakowskiej wsi Brzoskwinia na świeżym powietrzu i uczestniczyło w nim prawie 200 osób, w tym gwiazdy telewizji.

Gwiazda na ten wyjątkowy dzień zdecydowała się na piękną, prostą, białą suknię odsłaniającą ramiona i dekolt od Vera Wang. Ania zakupiła ją w butiku Martine Toledano w Nicei, gdzie przebywała na wakacjach z rodziną. Przepięknym gestem okazało się przekazanie sukni na aukcję fundacji WOŚP, gdzie została wylicytowana za 2094 złote.

Również jej wybranek postawił na klasykę – granatowy garnitur, białą koszulę i szary krawat.

Ślub Ani Starmach nie mógł odbyć się bez kwiatów! Więc za przepiękne dekoracje kwiatowe i bukiet Panny Młodej w odcieniach czerwieni i różu odpowiedzialna była firma Paper Flower Art.

Podczas przyjęcia goście mogli delektować się tradycyjnymi polskimi potrawami takimi jak: tatar wołowy, rosół z kołdunami oraz kaczka z jabłkami, które zostały przygotowane przez restaurację Pod Baranem.

Jak opowiedziała sama gwiazda, zabawa trwała do samego rana. I nawet deszcz w środku nocy nie popsuł Młodym i ich gościom nastrojów. Wesele zakończyło się imponującym pokazem fajerwerków.

Oglądając zdjęcia, którymi pochwaliła się Ania Starmach z dnia swojego ślubu można zobaczyć, że była i jest naprawdę szczęśliwa. Przyjęcie bez zadęcia i bez szumu medialnego – da się?
Jeżeli interesuje Was, jak wyglądały inne Śluby Gwiazd, to koniecznie sprawdźcie pozostałe wpisy w tej kategorii!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.