Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Śluby gwiazd – Joanna Krupa i Douglas Nunes

W kolejnym wpisie z serii „Śluby gwiazd” przyjrzymy się bliżej ceremonii zaślubin polsko-amerykańskiej modelki i prezenterki telewizyjnej Joanny Krupy oraz producenta telewizyjnego Douglas’a Nunes.
Joanna w 2013 roku wyszła za swojego poprzedniego długoletniego partnera Romaina Zago, z którym niestety po 4 latach małżeństwa, rozwiodła się. Pierwszy ślub modelki z pewnością można nazwać imprezą „z pompą”. Bogato zdobiona suknia ślubna z bardzo długim falbaniastym trenem została zaprojektowana przez Chagoury Couture, a cała impreza odbyła się w Miami.

Ale nie o tym ślubie jest dzisiejszy wpis! Po ciężkim dla pary rozwodzie, Joanna skupiła się na pracy i opiece nad swoimi sześcioma psami. Podczas jednego ze spacerów ze swoimi czworonogami spotkała Douglasa, który uznał ją za wyprowadzaczkę psów. Para wymieniła maile i od tego wszystko się zaczęło.
W marcu 2018 roku gwiazda poinformowała o swoich zaręczynach, a już na początku lipca zdecydowali się na cichy ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Los Angeles. Na ślubie nie było ani przyjaciół, ani rodziny Państwa Młodych.

View this post on Instagram

This is it w my #silverfox @nunes451 ❤️

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Joanna powtarzała jednak, że szykuje się druga ceremonia, w Polsce. Dlatego też, to właśnie w Warszawie, końcem lipca, Joanna Jabłczyńska zorganizowała Joannie szalony wieczór panieński na pływającej po Wiśle barce! Gwiazdy takie jak: Magda Gessler, Dawid Woliński czy Kasia Sokołowska bawiły się na całego do hitów disco polo.

Joanna i Douglas pobrali się w Krakowie w sobotę, 4 sierpnia 2018 roku w obecności rodziny oraz przyjaciół. Piękna modelka złożyła przysięgę miłości i wierności swojemu ukochanemu w kościele w Krakowie, w Tyńcu. Suknię Joanny tym razem zaprojektowała Sylwia Romaniuk. Włosy zostały spięte w niski koczek, a makijaż pozostał niezwykle naturalny. Biżuteria to zasługa jubilerów z M&M Gold.

Do miejsca uroczystości Joanna zdecydowała się podjechać białym Lexusem LS, a za kwiaty odpowiadała Krakowska Kwiaciarka – Iwona Reszko-Kuska.

Przyjaciele przygotowali dla Asi również niezwykłą niespodziankę nawiązującą do filmu „To właśnie miłość” – koniecznie zobaczcie!

Przyjęcie weselne odbyło się w jednej z najpopularniejszych krakowskich restauracji: Kogel Mogel. Udekorowana mnóstwem kwiatów miała naprawdę niezwykły urok!

View this post on Instagram

#tbt

A post shared by Marta Andretti (@martaandretti) on

Ślub z pewnością zapiera dech w piersiach i zdecydowanie różni się od wcześniejszej uroczystości! Parze Młodej życzymy wielu wspólnych lat, oraz gromadki dzieci, o której wspólnie marzą! Piesków niech też nie brakuje!

A Wy co sądzicie o tym wydarzeniu? Dajcie znać, która kreacja Joanny Krupy bardziej przypadła Wam do gustu? Może wolicie bardziej szaloną i imprezową odsłonę Asi? Zapraszam również do poprzednich wpisów z serii Śluby gwiazd!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.