Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Śluby gwiazd – Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

20 września 2018 roku minęło równo 10 lat odkąd Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zostali małżeństwem. Mają też dwójkę dzieci – Adama i Helenę. 13 lat temu nikt nie wierzył w ich uczucie – mówiono o ich związku jako o tanim chwycie marketingowym – teraz jednak nikt już nie wątpi, że to była i jest prawdziwa miłość!


View this post on Instagram

7 lat <3 #rocznicaslubu #wyjatkowydzien <3<3<3

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on


Poznali się jesienią 2005 roku na planie drugiej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Jeszcze w trakcie trwania programu zostali parą, a miliony widzów na żywo śledziło rozwój ich uczuć. Będąca wtedy u szczytu popularności Kasia Cichopek i tancerz Marcin Hakiel zostali ulubieńcami widzów i wygrali program pokonując w finale Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka.Trzy lata później udowodnili, że ich uczucie było szczere i pobrali się w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanym. Para wybrała Zakopane, ponieważ to tam Marcin wyznał Kasi miłość, a następnie oświadczył się. Wesele miało miejsce w Hotelu Wersal w Zakopanym.

Młodzi bardzo chcieli, by na ich uroczystości nie było nieproszonych gości – niestety wygadała się bliska ich bliska znajoma i pod kościołem na parę czekali już fotoreporterzy. Kasia i Marcin swobodnie pozwolili się fotografować, a zdjęcia ze ślubu sprzedali magazynowi Viva. Postanowili również, że dochód ze zdjęć przeznaczą na cele charytatywne. Zdjęcia Mateusza Stankiewicza dla Vivy można zobaczyć tu.Suknię Kasi zaprojektował Macień Zień – na widok tej kreacji na myśl przychodzi mi bajka o brzydkim kaczątku, które przemienia się w pięknego łabędzia. Mimo upływu lat na tę suknię zdecydowałaby się niejedna Panna Młoda.A czy Wy pamiętacie jeszcze występy pary w Tańcu z Gwiazdami? I czy z równie wielkim zaciekawieniem jak ja śledziliście ich losy? Pozostaje mi tylko życzyć parze kolejnych 10 i więcej lat wspólnego życia!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.