Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Śluby gwiazd – Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Dwoje aktorów – ona starsza o 10 lat od niego – poznali się na planie filmu „W spirali”, gdzie grali parę z problemami. Zaręczyli się po roku znajomości, a kolejny rok później oficjalnie zostali małżeństwem – w tym roku będą obchodzić 3 rocznicę ślubu.Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pobrali się 30 lipca 2016 roku na mazurskiej wsi w otoczeniu 40 osób z najbliższej rodziny i przyjaciół.


View this post on Instagram

#jezioro

A post shared by Kasia Warnke (@kasiawarnke) on


Suknię aktorki w stylu retro zaprojektowała Gosia Baczyńska. Koronkową, kremową kreację dopełniał niepowtarzalny, bardzo długi welon wykończony złotą koronką. Kasia dobrała do tego złote szpilki od Nicholasa Kirkwooda. Piotr na ten wyjątkowy dzień postawił na biało-kremowy garnitur zaprojektowany przez Rodrigo De La Garza. Para razem prezentowała się zjawiskowo!Zabawa weselna odbyła się na Polach Grunwadzkich w Stębarku. Para zdecydowała się połączyć stoły, by nie rozdzielać gości. W ten sposób utworzyły one jeden długi prostokąt, co dodało sielskiego i mało formalnego charakteru całemu wydarzeniu.


View this post on Instagram

#weddingtable #nature

A post shared by JC/art (@jerzy_cyd) on


Kilka tygodni później para zdecydowała się opublikować specjalną sesję ślubną autorstwa Zuzy Krajewskiej dla magazynu Gala – zdjęcia można obejrzeć pod tym linkiem.Kilka dni po ślubie Państwo Młodzi wyjechali w podróż poślubną – zdecydowali się wypocząć na wyspie Rodos w Grecji.Rok później Piotr pochwalił się prezentem od swojej mamy – otrzymali przepiękny obraz jej autorstwa inspirowany ich sesją ślubną. To wielkie szczęście mieć w rodzinie artystę!A czy Wy marzyliście o ślubie nad jeziorem i weselu na świeżym powietrzu w otoczeniu tylko najbliższych osób? Całość prezentuje się naprawdę bajkowo i sielsko! Być może to właśnie ten ślub zainspiruje Was do własnej uroczystości w stylu boho!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.