Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Śluby Gwiazd – Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański

Aktorka Kasia Zielińska i finansista Wojciech Domański pobrali się 3 sierpnia 2013 roku w Warszawie. Podobno poznali się już w przedszkolu, ale to dopiero w dorosłym życiu połączyło ich gorące uczucie.

Stylizacja Panny Młodej z pewnością była bardzo oryginalna i wyjątkowa. Suknia i welon zostały zaprojektowane przez Gosię Baczyńską (tak samo jak suknia Kasi Warnke), a jej krój nawiązywał do ikony mody – Audrey Hepburn. Satynowa sukienka była bardzo prosta, ozdobiona jedynie uroczą kokardką przy dekolcie. Długi (3-metrowy) dwuwarstwowy welon był natomiast wykończony francuską koronką.

View this post on Instagram

#weddingday #love #happiness

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Biżuteria Panny Młodej również była wyjątkowo minimalistyczna. Aktorka postawiła bowiem jedynie na drobną połyskującą opaskę przytrzymującą welon zaprojektowaną przez Jennifer Behr. Uzupełnieniem ślubnej stylizacji były srebrne szpilki od Nicolasa Kirkwooda.

O makijaż panny młodej zadbała Eryka Sokólska, a o włosy Marylka Duda.

Wszystkie druhny Kasi miały na sobie kreacje w kolorach nude.

Goście weselni szaleli na parkiecie w Arkadach Kubickiego na Starówce do białego rana. Wśród nich znalazło się wiele polskich gwiazd, takich jak Kasia Glinka, czy Joanna Liszowska. Na miejsce Para Młoda została przywieziona eleganckim, białym Rolls-Roycem. Podczas uroczystości cały czas przygrywała góralska kapela.

Ślub był dużym wydarzeniem medialnym, jednak sama Para Młoda nie wiele mówiła o tej uroczystości. Za miesiąc świętować będą 6 rocznicę ślubu. Życzymy im kolejnych szczęśliwych lat i by ich miłość trwała jak najdłużej!
PS. Część informacji została zaczerpnięta ze strony http://ewawojciechowska.pl/slub/slub-kasi-zielinskiej/.1 thought on “Śluby Gwiazd – Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.