Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Śluby Gwiazd – Maja Bohosiewicz-Kwaśniewska i Tomasz Kwaśniewski

Na ślub Mai Bohosiewicz wiele osób czekało już od lat. W końcu, 4 lata i 2 ciąże później doczekaliśmy się ceremonii rodem z Hollywood! Aktorka Maja Bohosiewicz i biznesmen Tomasz Kwaśniewski pobrali się 31 grudnia 2018 roku

View this post on Instagram

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC „ say yes to the dress” oraz „cygańskie wesele” dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą? Zobaczymy co z tego wyjdzie ? no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette wracam za kilka dni, wszystko zmienić. ? dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się #wedding #perfectday #weddingdress #whitedress #sayyestothedress #gypsywedding

A post shared by Maja Bohosiewicz – Kwaśniewska (@majabohosiewicz) on

Wieczór panieński zorganizowany został w Barcelonie, gdzie przyszła Panna Młoda wraz z siostrą i przyjaciółkami bawiły się na całego!

Wesele odbyło się w klimacie nawiązującym do filmu Wielki Gatsby: mnóstwo złota, brokatu i piór. Na kolanach Młodych podczas uroczystości siedziały dzieci pary, synek Zachary i córka Leonia. Jak przyznała aktorka, za organizację wesela odpowiadała Kasia Gajek, a za całą scenografię Małgorzata Piątkowska.

View this post on Instagram

Kochani, piękny dzień za nami. Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki – coś cudownego. Nie było stresów czy przykrości bo zaufaliśmy najlepszym i tak naprawdę sami czuliśmy się jak goście na własnym ślubie dzięki Kasi Gajek. Nieprawdopodobnej osobie, specjalistce, top of the top, zorganizowanej, eleganckiej, która sprawiła, że WSZYSTKO było dokładnie tak jak powinno. Szczerze? Bez niej poddałabym się miesiąc temu, bo nie miałam siły ani czasu na nerwy i negocjacje. Druga osoba która sprawiła, że ten dzień wyglądał tak jak miał wyglądać to Gosia z @gfiore.pl. Zdjęcia nie oddają magii tej scenografii. Podsyłałam jej tysiące inspiracji i bałam się, że u nas będzie „mały polski gatsby” a nie „wielkie gatsby”. Gosia odwaliła taką robotę, że wchodząc na salę płakałam ze wzruszenia widząc to wszystko. Trzecią osobą jest Agata z @laurellefashion która uszyła dla mnie w 2tygodnie sukienke moich marzeń. Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej? to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność. Czwartą osobą, w sumie najważniejszą, jest mój MĄŻ (?) oaza spokoju, miłości i mądrości. Kocham gościa niezmiennie więc ślub nic tu nie zmienia, ale miło że nosi obrączkę, może teraz dziewczyny na siłowni się odczepią. ? kochani goście i przyjaciele dziękujemy za waszą obecność, za tańce, za zabawę, życzenia. Całujemy ściskamy dziękujemy. Aaaa!!!! No i oczywiście dziękuje @soniabohosiewicz @martachomentowska @corinnemakeup że były ze mną cały czas! ❤️❤️❤️ ps. Kiedy Teściowa mówi Ci, że jej syn znalazł “drugą połowę jabłka no to musi być miłość ??

A post shared by Maja Bohosiewicz – Kwaśniewska (@majabohosiewicz) on

Suknia Ślubna Mai Bohosiewicz została zaprojektowana przez Agatę Nivette z firmy Laurelle. Panna Młoda zdecydowała się na białą suknię ślubną z długim trenem, który odpięła na część weselną. Zdobne piórka przy jednym z ramiączek idealnie nawiązywały do głównego motywu przyjęcia.

Podczas pierwszego tańca dla Młodej Pary zaśpiewała siostra aktorki, a zarazem jej świadkowa – Sonia Bohosiewicz. Również jej kreacja została zaprojektowana przez firmę Laurelle.

Na ślubie nie mogło zabraknąć również zaprzyjaźnionych z parą gwiazd, byli to między innymi Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną, makijażystka Magda Pieczonka oraz aktorka Olga Frycz.

Aby poczuć nieco atmosferę tego dnia polecamy obejrzeć teledysk nakręcony przez Rekiny Filmowe! Przyznajemy – ślub Mai Bohosiewicz zapiera dech w piersiach!

Jeżeli jesteście fanami tej serii, to zapraszamy do zajrzenia do pozostałych wpisów o Ślubach Gwiazd. Ostatnio na blogu zostało też omówione przez nas wesele Ani Starmach – koniecznie sprawdźcie i napiszcie swoje wrażenia!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.