Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Śluby Gwiazd – Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana został okrzyknięty medialnym wydarzeniem roku 2016, a na przyjęcie Para przeznaczyła około 100 tysięcy złotych! Już teraz wiadomo, że to było wesele z hukiem!

Ślub i przyjęcie państwa Majdanów odbyły się 10 września 2016 roku w restauracji i hotelu Park Cafe. Za niezwykłą oprawę uroczystości w Konstancinie, oddalonym o około 20 kilometrów od Warszawy, odpowiedzialna była Katarzyna Grabowska. Motywem przewodnim całego wesela były gałązki oliwne, które pojawiły się w dekoracjach, na zaproszeniach, a nawet na torcie.

Dopasowaną suknię Małgosi, w kolorze gołębiej szarości, zaprojektowała Eva Minge. Krój syrenki idealnie podkreślał idealną figurę Panny Młodej. Podobnie jak Joanna Krupa, Małgosia zdecydowała się na nisko upiętego, klasycznego koka i bardzo naturalny makijaż.

Na ślubie, poza rodziną Pary Młodej pojawiło się mnóstwo gwiazd, takich jak Ewa Chodakowska, Łukasz Jemioł czy Edward Miszczak. Małgosia i Radek zdecydowali się na ciekawy zabieg przy układaniu stołów – a mianowicie, nie numerowali ich tak jak zazwyczaj, a każdy ze stołów dostał własną etykietkę pochodzącą od nazwy miasta. Państwo Młodzi zasiedli więc przy stole „Paryż”, gwiazdy ekranu i producenci programów przy „Hollywood”, a szaleni przyjaciele przy stole „Las Vegas”. Nie mogło zabraknąć też stolika dla dzieci „Disneyland”.

W Gałkowie na Mazurach w ośrodku Acqua di Rosa została również zorganizowana przez magazyn Viva specjalna sesja ślubna dla Młodych. Państwo Majdanowie wzystkie pieniądze z sesji przeznaczyli na cele charytatywne, a zdjęcia wykonał Robert Wolański.

View this post on Instagram

When a man loves a woman… ❤️

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

Druga kreacja Panny Młodej, tym razem w klasycznej bieli pochodzi od marki Marlu, a kosztowała jedynie 1190 zł.

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zdecydowanie był pięknym i perfekcyjnym wydarzeniem, tak jak można się było tego po nich spodziewać. Już prawie trzy lata po ślubie nadal zachowują się w ten sam sposób, jak przed zostaniem mężem i żoną. Jedno jest pewne – drugiej takiej pary w polskim showbiznesie nie ma!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.