Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Śluby gwiazd – Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka

Dzisiaj chcę przedstawić Wam pierwszy post z zupełnie nowej serii – „Śluby gwiazd”. Będą to zarówno ceremonie, które odbyły się lata temu, jak i nowinki ze świata show biznesu. Często to właśnie te uroczystości inspirują wiele Panien Młodych, które pragną na swoim ślubie tego samego co prezentują gwiazdy – więc warto mieć na nie oko. Zaczynajmy!

Pierwszym ślubem, który postanowiłam przypomnieć jest przepiękna, tradycyjna uroczystość Miss Polonii 2012 Pauliny Krupińskiej i lidera zespołu Zakopower Sebastiana Karpiel-Bułecki, która odbyła się w czwartek – 26 lipca 2018 roku w Kościelisku. Ceremonia była połączona z chrzcinami najmłodszego synka pary – Jędrzeja.Para postawiła na tradycyjną, góralską uroczystość. Panna Młoda w trakcie ceremonii zaślubin miała na sobie białą koszulę, haftowaną kamizelkę, czerwone korale, czerwone kolczyki oraz najważniejszą w tym regionie góralską rozkloszowaną spódnicę. Pan Młody natomiast wspaniale prezentował się w ludowym stroju. Oboje wyglądali fantastycznie i pokazali, że folklor można nosić z klasą!


View this post on Instagram

Takie życie….:) zdj. @marcinmaj01

A post shared by Sebastian Karpiel-Bułecka (@sebastiankarpielbulecka) on


Na weselu, poza rodziną i przyjaciółmi, nie zabrakło również gwiazd, takich jak Rozalia Mancewicz, Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Staszek Karpiel-Bułecka czy Marcelina Zawadzka. Wielu gości dostosowało się do konwencji wesela i również postawiło na tradycyjne stroje!


View this post on Instagram

Także tak!!!

A post shared by Staszek Karpiel-Bułecka (@staszekkarpielbulecka_official) on


Wesele odbyło się w Hotelu Mercure Kasprowy z widokiem na panoramę Tatr.
W trakcie zabawy Panna Młoda zmieniła kreację na białą suknię z asymetryczną górą zaprojektowaną przez Violę Piekut. Ta wersja była zdecydowanym nowoczesnym akcentem i podkreślała zjawiskową figurę Pauliny!


View this post on Instagram

#amazingwoman @pkrupinska #amazingtime

A post shared by Viola Piekut (@violapiekut) on


Góralskie wesele nie mogło skończyć się po jednym dniu – para pokazała również zdjęcia z poprawin, a jednocześnie z przyjęcia urodzinowego ich starszej córeczki Antosi. Paulina ponownie zaprezentowała się w stroju od Violi Piekut – tym razem był to nietypowy czerwony kombinezon, a Sebastian postawił na klasyczną białą koszulę i czarne spodnie.Chce się tylko zawołać – Ach, co to był za ślub!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.