Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Trendy 2019 – Motyle na ślubie

Z pewnością wiele z Was słyszało o wypuszczaniu białych gołębi przez Parę Młodą po wyjściu z kościoła. A co powiecie na wypuszczanie motyli na szczęście? Motyle na ślubie to atrakcja, która z pewnością może wyglądać spektakularnie!


źródło: http://weddingsparrow.com

Wypuszczanie motyli to tradycja pochodząca od plemion indiańskich. Ich legendy mówią o tym, że należy wyszeptać cichutko motylowi swoje największe marzenia. On z wdzięczności za wypuszczenie go na wolność zaniesie to pragnienie do nieba i sprawi, że się spełni.


źródło: http://weddingsparrow.com

Najlepiej wypuszczać motyle na zewnątrz, tak by mogły swobodnie odlecieć w niebo i zachwycić Waszych gości. Kilkadziesiąt lecących motyli przypomina kolorową kaskadę, i mimo że trwa to zaledwie kilka sekund, zobaczenie ich w słoneczny dzień wprawi wszystkich w dobry nastrój. Większa część motyli odlatuje od razu po otworzeniu wieczka pudełka, a pozostałe wcale nie mają ochoty się z niego wynosić. Należy im wtedy pomóc – delikatnie ich dotykając sprawimy, że te wylecą niemalże z naszych dłoni.To ile motyli należy wybrać zależy od indywidualnych preferencji. Im jest ich więcej, tym pokaz jest dłuższy i z pewnością bardziej atrakcyjny zarówno dla Młodych, jak i dla gości. Nacieszyć się ich widokiem mogą zazwyczaj pary, które zdecydowały się na ślub od maja do września i nie chcą wypuszczać ich w centrach miast.
Cena wypuszczania motyli waha się od 500 do 6000 złotych, w zależności od ich ilości i rodzaju.
A czy Wy zdecydowalibyście się na motyle na ślubie? Jakie jeszcze trendy ślubne 2019 Was ciekawią?
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.