Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Trendy 2019 – Selfie Mirror

Macie już dość typowych fotobudek? Instaxy też nie wydają Wam się zbyt oryginalne? Selfie Mirror może być właśnie tą atrakcją, której szukacie! Magiczne lustro to zupełna nowość na rynku ślubnym w 2019 roku. Zapewne duża część z nas miała już okazję robić sobie zdjęcia w fotobudce – otóż Selfie Mirror to jej innowacyjna i niespotykana wcześniej odsłona.


lustro, selfie mirror
źródło: weddingtopia.co

Taką atrakcję bardzo łatwo możemy spersonalizować, dzięki kolorowym animacjom, podpisom czy różnym układom zdjęć. Magiczne lustro potrafi od razu drukować zdjęcia – zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości. Dodatkowo zdjęcia zapisywane są w formacie GIF oraz MP4, które Para Młoda zazwyczaj dostaje na pendrivie.


źródło: weddingtopia.co

Samo lustro najczęściej można wypożyczyć w kolorze białym lub czarnym. Niestety, podobnie jak fotobudka, nie jest to tania przyjemność. Koszt wynajęcia Selfie Mirror to około 800 do 1000 zł za godzinę. Miejcie jednak na uwadze, że wielu gości może nie zdążyć, gdy będzie ono dostępne za krótko. Kolejka do atrakcji też nie jest czymś, na czym Wam zależy tego dnia, więc warto rozważyć wynajęcie jej na dłużej.


A czy Wy słyszeliście już o tej nowince technologicznej? A może spotkaliście się z nią na jakiejś imprezie? Dajcie znać co sądzicie na ten temat! Zapraszam również do poprzedniego wpisu z tej serii o Motylach na ślubie oraz o wszystkich Trendach 2019 roku!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.