Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Biżuteria na Prezent – Nie Tylko na Dzień Matki!

Biżuteria na prezent jest jednym z najbardziej klasycznych rozwiązań, jeśli zastanawiamy się, czym możemy obdarować drugą osobę. Z okazji nadchodzącego Dnia Matki będzie to z pewnością częsty wybór zarówno dla mam, jak i dla teściowych. Ale pamiętajmy, że niedługo również obchodzony będzie Dzień Dziecka, czy Dzień Ojca. Może warto podarować wszystkim jakąś błyskotkę? Zapraszam na przegląd biżuterii marki Apart!


Dla Kobiet

Biżuteria jest zawsze dobrą alternatywą na prezent. Bez względu, czy to teściowa, czy mama – kobiety kochają biżuterię. I diamenty. Ale co z ceną? Diamenty faktycznie są wyjątkowe, ale cena nie zawsze musi być wygórowana. Jeżeli macie więcej gotówki warto wybrać diamenty, nawet te małe. W grę może wejść również cyrkonia – też olśnimy i o to chodzi!


Złoty naszyjnik, 359 zł

biżuteria na prezent, złoty naszyjnik z napisem mama
źródło: apart.pl

Pierścionek ze stali szlachetnej z kryształami, 139 zł

źródło: apart.pl

Złota bransoletka z cyrkoniami, 389 zł

źródło: apart.pl

Naszyjnik z brązu pozłacany, 299 zł

źródło: apart.pl

Złoty naszyjnik – Liść monstery, 459 zł

biżuteria na prezent, naszyjnik z liściem
źródło: apart.pl

Bransoleta beads – zestaw – mama, serca, skrzydło, motyle, kwiaty, puzzle, 970 zł

źródło: apart.pl

Dla Mężczyzn

Ale Dzień Ojca również się zbliża. Absolutnie nie można o tym zapomnieć! Aby mężczyzna poczuł się doceniony warto sprawić mu coś, o czym być może od dawna marzył. Na przykład zegarek? To zawsze dobry pomysł na prezent dla faceta – taki podarunek pozostanie z nim na lata i zawsze będzie o Was przypominał! Dodatkowo – wcale nie musi kosztować kilku tysięcy.


Zegarek Aztorin Sport, 435 zł

biżuteria na prezent, zegarek męski czerwony
źródło: apart.pl

Zegarek Timex Torrington, 360 zł

źródło: apart.pl

Dla Dziecka

Pomijając fakt, że za chwilę Dzień Matki, to niedługo zbliża się również Dzień Dziecka. Biżuteria z motywami z bajek jest świetna dla naszych milusińskich. A szczególnie dla dziewczynek, które wpatrzone w mamę też chcą mieć własną biżuterię.


Bransoletka srebrna z emalią , 109 zł

źródło: apart.pl

Kolczyki srebrne – jeże, 74 zł

źródło: apart.pl

A co Wy myślicie o biżuterii na prezent? Jesteście zwolennikami tego pomysłu, czy wolicie zrobić coś samodzielnie? Jeżeli wolicie prezent DIY, to zapraszam do tego wpisu!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.