Linia


Blog Ślubny by Katarzyna Dyngosz

Zaproszenia magnetyczne

Nie jesteście przekonani do pomysłu zwykłych, papierowych zaproszeń? Być może zaproszenia magnetyczne to właśnie to, czego szukacie!
Taki rodzaj zaproszeń jest z pewnością bardzo oryginalny i pomysłowy, ale przede wszystkim niezwykle praktyczny. Bo co zazwyczaj robią ludzie, by o czymś nie zapomnieć? Piszą karteczkę i przypinają ją do lodówki! To właśnie wybór zaproszenia magnetycznego pomoże Waszym gościom nie zapomnieć o uroczystości. W dodatku, osoby kreatywne będą miały okazję się wykazać. Takie zaproszenia mogą wyglądać naprawdę bajecznie, a wybór kolorów, wzorów i czcionek jest ogromny. Zaprojektujcie je sami lub skorzystajcie z gotowych wzorów. Z pewnością zaproszenia magnetyczne będą nie tylko świetną zabawą podczas ich tworzenia, ale też piękną pamiątką Waszego cudownego dnia!

zaproszenia magnetyczne
źródło: magnetcards.pl

Jeżeli jeszcze nie wszystko jest ustalone, ale chcecie, aby goście już zarezerwowali datę, rozważcie opcję kartki „Save the Date” (również dostępna w formie magnesu). Takie zawiadomienie przydaje się, jeżeli chcecie mieć pewność, że większość gości będzie miała wtedy czas. Jest to szczególnie praktyczne, jeżeli duża część gości jest z daleka. Muszą mieć oni czas, by wykupić, na przykład bilety lotnicze lub autobusowe oraz zarezerwować hotel.

zaproszenia magnetyczne oraz ślubne
źródło: magnetcards.pl
zaproszenie magnetyczne i ślubne
źródło: magnetcards.pl

Przed zamówieniem wszystkiego już w takiej ilości jaką potrzebujecie, zamówcie próbki. Dzięki temu będziecie mieć pewność, jak Wasz projekt wygląda na żywo oraz upewnicie się co do ich wielkości. Czasami naprawdę ciężko to sobie wyobrazić! Dobierzcie też wtedy odpowiednie koperty – nie tylko pod względem rozmiaru, ale też koloru – w końcu chyba chcecie, żeby całość wyglądała pięknie!

zaproszenie magnetyczne
źródło: magnetcards.pl

Zaproszenia magnetyczne to fantastyczny i oryginalny pomysł dla wielu Par Młodych. Dostępne są między innymi na stronie magnetCards. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat wyboru zaproszeń ślubnych to zapraszam to wpis, który jest im całkowicie poświęcony – tutaj.
A jak wyglądały Wasze zaproszenia? Piszcie w komentarzach!2 thoughts on “Zaproszenia magnetyczne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.